23sty

Zebraliśmy ponad 11 tysięcy złotych! Na leczenie i rehabilitację Barbary Bielaczyc

Jacek Stachursky, artyści Chóru Mieszanego „Moniuszko” oraz Czechowickiego Teatru Muzycznego „Movimento” pod dyrekcją Eweliny Stanclik, muzycy Czecho Band oraz Burmistrz Marian Błachut spotkali się na scenie koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Nowa Inicjatywa” i przyjaciół. Koncert odbył się w niedzielę 22 stycznia.

23gru

Byliśmy w „Zatoce”. Z prezentami, życzeniami i kolędą…

W czwartek 22 grudnia przedstawiciele Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa pojawili się w Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej „Zatoka” w Czechowicach-Dziedzicach, w której popołudnia spędza blisko trzydzieścioro dzieci z rodzin wymagających wsparcia.

22gru

Wigilia z Nową Inicjatywą. W gościnnych progach Dworku Eureka

Ponad trzystu mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice – w tym osób samotnych, starszych, chorych, czy też potrzebujących wsparcia z innych powodów, spotkało się na Wigilii, zorganizowanej wspólnie przez Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa oraz Dworek Eureka. 

08lis

Zebraliśmy ponad 35 tysięcy złotych! Na leczenie i rehabilitację małego Alana

Kolejny, szósty Koncert Charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nowa Inicjatywa”, za nami. W tym roku zagraliśmy dla niepełnosprawnego, 4-letniego Alana Szulca. Dzięki wsparciu występujących na scenie artystów, zaangażowaniu organizatorów koncertu oraz wielkiemu sercu darczyńców, udało się zebrać kwotę 35. 245 złotych! Pieniądze zebrane dzięki licytacji przekazanych na imprezę przedmiotów oraz zbiórce pieniędzy przeprowadzonej po koncercie, w […]

25lip

Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa pomaga już od 10 lat!

Mówi się, że miarą człowieczeństwa jest gotowość niesienia pomocy innym. Chorym, ubogim, czy choćby tylko samotnym, od lat pomagają członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa. Dzięki zorganizowanym przez stowarzyszenie koncertom i karnawałowym balom charytatywnym do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy trafiło już łącznie ponad 150 tysięcy złotych! Pomagamy, bo przejmujemy się losem innych, a także […]