Zebraliśmy 31 tysięcy złotych! Pozwolą na leczenie i rehabilitację Zuzi

Jacek Stachursky był gwiazdą ostatniego koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Nowa Inicjatywa”.

Był to kolejny z cyklu jesiennych koncertów charytatywnych organizowanych przez Stowarzyszenie od 2012 roku. Tym razem zagraliśmy dla 5-letniej Zuzi zmagającej się od urodzenia ze skutkami dziecięcego porażenia mózgowego. Dzięki wsparciu występujących na scenie artystów, zaangażowaniu organizatorów koncertu oraz hojności darczyńców, udało się zebrać kwotę 31.308 złotych!

Na scenie obok niezawodnego Jacka wystąpili również artyści Czechowickiego Teatru Muzycznego „Movimento”, Jarosław Grzybowski i Sławomir Błachut, wspierani przez liczne grono muzyków, którzy nie po raz pierwszy zadbali o oprawę muzyczną naszych koncertów charytatywnych. Na scenie nie mogło również zabraknąć Urszuli Wawrzeczko, Burmistrza Mariana Błachuta oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego z dawnego zespołu Raj. Wydarzenie poprowadziła znana ze szklanego ekranu dziennikarka i prezenterka telewizji TVS Nina Nocoń.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację koncertu i zaangażowali się w jego przygotowanie – artystom, członkom i sympatykom Stowarzyszenia „Nowa Inicjatywa”. Dziękujemy darczyńcom, którzy – jak zwykle – nie zawiedli nas zarówno w czasie licytacji, jak i przeprowadzonej po zakończeniu koncertu zbiórki pieniędzy. To dzięki Waszej hojności i otwartym sercom leczenie i rehabilitacja małej Zuzi zostaną wsparte dużą kwotą pieniędzy. Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali cenne przedmioty na naszą licytację.

Relacja z koncertu w programie „Dzieje się” Telewizji TVS.

Do zobaczenia na kolejnym koncercie charytatywnym Stowarzyszenia „Nowa Inicjatywa”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.