Zebraliśmy ponad 16.500 złotych! Dla Adasia z Ligoty Miliardowic

Iluzjonista Rafa Mulka oraz multiinstrumentalista Jacenty Ignatowicz – półfinaliści programu „Mam Talent”, wystąpili w ramach widowiska „Charytatywnie dla Adasia”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa.

Tym razem zbieraliśmy pieniądze potrzebne na leczenie i rehabilitację 8-letniego Adasia z Ligoty, dotkniętego rzadką chorobą genetyczną – zespołem Klinefeltera. Dzięki zaangażowaniu uczestników i organizatorów widowiska oraz hojności darczyńców, udało się zebrać kwotę 16 662 złotych!

Kolejne z cyklu wydarzeń charytatywnych, które jako stowarzyszenie organizujemy od 12 lat, odbyło się w niedzielę 25 lutego. Tym razem nie był to koncert charytatywny, ale połączone z licytacją widowisko, a wydarzenie obyło się – po raz pierwszy – w Domu Kultury w Ligocie Miliardowicach.  

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację widowiska i zaangażowali się w jego przygotowanie i przeprowadzenie – członkom i sympatykom Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa oraz osobom z lokalnej społeczności Ligoty Miliardowic. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Radnego Jerzego Bożka – pomysłodawcy i głównego organizatora wydarzenia oraz Sławomira Szypuły i Kamila Krzanowskiego, którzy zadbali o oprawę wizualną i dźwiękową widowiska.

Dziękujemy darczyńcom, którzy – jak zwykle – nie zawiedli nas zarówno w czasie licytacji, jak i trwającej w czasie wydarzenia zbiórki pieniędzy. To dzięki Waszej hojności i otwartym sercom leczenie i rehabilitacja Adasia zostaną wsparte dużą kwotą pieniędzy. Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali cenne przedmioty na naszą licytację oraz przygotowali sprzedawane w trakcie wydarzenia ciasta. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach charytatywnych Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.